Ponedjeljak, 10 veljače, 2025

Snježana Mehun predstavila novu kolekciju Duchess fashion

U kolekciji SS21 prevladavaju jake nijanse zelene, narančaste, plave i ljubičaste boje. Fokus je na oslobađanju ženskog tijela i na udobnosti pri nošenju svih komada, te ženski struk naglašen je krojevima haljina

Zlatna linija zalaska sunca bila je prava uvertira za još jedan Duchess fashion show, ovaj put na posebno atraktivnoj lokaciji, do sada nikada korištenoj za evente na Marulićevom trgu – ispred kultne arhitektonske ljepotice slavne Lenucijeve potkove, Državnog arhiva u prirodnom amfiteatralnom okruženju kao stvorenom za pistu.



Jake nijanse zelene, narančaste, plave i ljubičaste boje

“Pokazali smo novu kolekciju SS 21 u kojoj su prevladavale jake nijanse zelene, narančaste, plave i ljubičaste boje. Fokus je bio na oslobađanju ženskog tijela i na udobnosti pri nošenju svih naših komada, te naglašenom ženskom struku kojeg smo istaknuli krojevima haljina. Fokus nam je i ovaj put bio na kvaliteti materijala koja je jako bitna za sam izgled svih odjevnih kombinacija. Od materijal mogli ste primijetiti svilu, pamuk, viskozu i dr. Sve odjevne kombinacije upotpunili smo i nakitom zlatne boje, biserima, metalnim remenima koji su dodatno naglasili struk i pletenim torbama koje su se savršeno uklopile u cijelu ljetnu modu priču”, izjavili su za Duchess Snježana i Tin.

Pročitajte još...

Povezano

Ostavite komentar

Molimo upišite komentar
Molimo upišite vaše ime